Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235977645 |
| Modelová řada: | MaxCom MM42D SE |
| Barva: | Černá |
| Čipová sada: | MTK MT6738 |
| Dotykový displej: | Ne |
| Hmotnost (g): | 620 g |
| Kapacita baterie: | 2300 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 40 mm (H), 171 mm (V), 202 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost úložiště: | 16 GB |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 12.0 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 3,97" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 800 x 480 |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 3 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 97" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 800 x 480 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



