Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235977898 |
| Modelová řada: | MaxCom MM443 |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 110 g |
| Kapacita baterie: | 1700 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Pásma LTE: | 800 MHz, 2100 MHz |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 08 MPx |
| Stav zboží: | Nový |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,31" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 31" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



