Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235975597 |
| Modelová řada: | MaxCom MM730 |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 12 mm (H), 50 mm (Š), 124 mm (V) |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | TFT-LCD |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,2" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 220 x 176 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 2" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 220 x 176 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



