Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235978147 |
| Modelová řada: | MaxCom MM815 |
| Barva: | Šedá |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 90 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Véčková |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 17 mm (H), 51 mm (Š), 103 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,4" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 4" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



