Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235978291 |
| Modelová řada: | MaxCom MM920L |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 200 g |
| Kapacita baterie: | 1400 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Největší paměťová karta: | 16 GB |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP67 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 64 mm (Š), 139 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | TFT-LCD |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



