Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235978536 |
| Modelová řada: | Maxcom Smart MS601 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS |
| Čipová sada: | MediaTek MTK6761 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Operační systém: | Android |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz |
| Počet jader GPU: | 4x |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 10 mm (H), 164 mm (V), 78 mm (Š) |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze Bluetooth: | 4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1440 x 720 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1440 x 720 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



