Meta OAKLEY HSTN chytré brýle (polarizační Prizm Deep Water skla) hnědé
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Meta OAKLEY HSTN chytré brýle (polarizační Prizm Deep Water skla) hnědé
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AR Brýle |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 888392682895 |
| Modelová řada: | Meta OAKLEY HSTN |
| Barva: | Hnědá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Hmotnost (g): | 53 g |
| Materiál konstrukce: | Celoplastová |
| Maximální rozlišení videa: | 3024 x 4032 |
| Obsah balení: | Nabíjecí pouzdro, Chytré brýle, čisticí hadřík |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 12 MPx |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost úložiště: | 32 GB |
| Základní barva: | Hnědá |
| Mikrofon: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



