Meta OAKLEY HSTN chytré brýle (zatmavovací - čiré/ametystové) černé
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Meta OAKLEY HSTN chytré brýle (zatmavovací - čiré/ametystové) černé
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AR Brýle |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 888392682857 |
| Modelová řada: | Meta OAKLEY HSTN |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Hmotnost (g): | 53 g |
| Materiál konstrukce: | Celoplastová |
| Maximální rozlišení videa: | 3024 x 4032 |
| Obsah balení: | Nabíjecí pouzdro, Chytré brýle, čisticí hadřík |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 12 MPx |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost úložiště: | 32 GB |
| Základní barva: | Černá |
| Mikrofon: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



