Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 840493611020 |
| Modelová řada: | Motorola EDGE 70 Fusion |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Hmotnost (g): | 198 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 450 PPI |
| Kapacita baterie: | 7000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 5 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 68 W |
| Maximální jas displeje: | 5200 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP69 |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 32 MPx |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 8 mm (H), 163 mm (V), 76 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | Senzor okolního světla |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | AMOLED Extreme |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass 7i |
| Velikost RAM: | 12 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| Verze Wi-Fi: | 6E |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Motorola |
| Velikost displeje zařízení: | 6,78" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2772 x 1272 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 78" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2772 x 1272 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



