Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 840493605081 |
| Modelová řada: | Motorola Moto G06 Power |
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 220 g |
| Kapacita baterie: | 7000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 20 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální jas displeje: | 600 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP64 |
| Operační systém: | Android |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 78 mm (Š), 171 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Základní barva: | Modrá |
| Značka: | Motorola |
| Velikost displeje zařízení: | 6,88" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1600 x 900 (HD+) |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 88" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1600 x 900 (HD+) |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



