Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 840023295515 |
| Modelová řada: | Motorola Moto G86 5G |
| Barva: | Zelená |
| Android Enterprise Recommended: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 7300 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Hmotnost (g): | 198 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Jemnost displeje (PPI): | 446 PPI |
| Kapacita baterie: | 5200 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 30 W |
| Maximální jas displeje: | 4500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Odolnost: | Voděodolnost, IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 32 MPx |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 8 MPx |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 88 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | eSIM |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Verze Wi-Fi: | 6 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax |
| Základní barva: | Zelená |
| Značka: | Motorola |
| Velikost displeje zařízení: | 6,67" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2712 x 1220 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 67" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2712 x 1220 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



