Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 840493600109 |
| Barva: | Modrá |
| Android Enterprise Recommended: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo, Infraport |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 7300 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ano |
| FM rádio: | Ne |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Jemnost displeje (PPI): | 446 PPI |
| Kapacita baterie: | 6720 mAh |
| Materiál konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 5 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 30 W |
| Maximální jas displeje: | 4500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Pásma LTE: | 1700 MHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 32 MPx |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (Š), 75 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Samsung Knox: | Ne |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 88 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | pOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | eSIM |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass 7i |
| Velikost RAM: | 12 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Verze Wi-Fi: | 6 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11y, 802.11ad |
| Základní barva: | Modrá |
| Značka: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 6,67" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2712 x 1220 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 67" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2712 x 1220 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



