Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711377343275 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 10 bit |
| Energetická třída: | E |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6, 55 kg |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 240 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 0, 5 ms |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 250 mm (H), 614 mm (Š), 439 mm (V) |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



