Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 4711377319652 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 10 bit |
| Energetická třída: | F |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 7, 7 kg |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 165 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 0, 03 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 242 mm (H), 594 mm (V), 719 mm (Š) |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | QD-OLED |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 31,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 31 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



