Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983640714 |
| Modelová řada: | myPhone 3510 LTE |
| Barva: | Černá |
| Blesk: | Ano |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 145 g |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 64 GB |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 11 mm (H), 149 mm (V), 65 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Verze Bluetooth: | 2.1 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | myPhone |
| Velikost displeje zařízení: | 3,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 480 x 320 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 3 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 480 x 320 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



