Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983617112 |
| Modelová řada: | 6320 |
| Barva: | Černá |
| Blesk: | Ano |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| Fotoaparát: | Ano |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Classic |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 1900 MHz, 850 MHz |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozměry (V x Š x H): | 11 mm (H), 53 mm (Š), 126 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ SIM karty (1): | microSIM (střední velikost) |
| Typ SIM karty (2): | microSIM (střední velikost) |
| Velikost RAM: | 5 GB, 0 |
| Verze Bluetooth: | 4.2 |
| Základní barva: | Černá |
| Velikost displeje zařízení: | 2,4" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 4" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



