Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983625520 |
| Modelová řada: | myPhone |
| Barva: | Černá |
| Always-on Display: | Ne |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G36 |
| Dle užití: | Odolné, Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Hmotnost (g): | 7 g, 301 |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Jemnost displeje (PPI): | 269 PPI |
| Kapacita baterie: | 6320 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Materiál konstrukce: | Hliník / Guma |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 60 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Největší paměťová karta: | 64 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Obsah balení: | USB kabel, kabel |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, Nárazuvzdornost, IP68/IP69k |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ne |
| OTG/USB host: | Ano |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 44 mm (H), 182 mm (V), 90 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ne |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 13 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11a, 802.11ac |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | myPhone |
| Velikost displeje zařízení: | 6,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1600 x 720 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1600 x 720 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



