Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983617747 |
| Modelová řada: | Hammer |
| Barva: | Černá |
| Blesk: | Ano |
| Dle užití: | Odolné, Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 155 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Konstrukce: | Classic |
| Materiál konstrukce: | Hliník / Guma |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68, Nárazuvzdornost |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 63 mm (Š), 19 mm (H), 138 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ne |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM |
| Typ SIM karty (2): | miniSIM |
| Verze Bluetooth: | 3 |
| Základní barva: | Černá |
| Velikost displeje zařízení: | 2,4" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 4" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



