Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902983615972 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ne |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB, 3, 5 mm |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 118 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Nejrychlejší datová síť: | EDGE |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Obsah balení: | nabíječka |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ne |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 58 mm (Š), 138 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ne |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | LCD |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | myPhone |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



