Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6438409099082 |
| Modelová řada: | NOKIA 105 (2025) |
| Barva: | Černá |
| Dle užití: | Dual SIM |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 7 g, 78 |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Nejrychlejší datová síť: | 2G |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Odolnost: | IP54 |
| Operační systém: | Series 30+ |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 49 mm (Š), 116 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM |
| Typ SIM karty (2): | miniSIM |
| Velikost RAM: | 0, 04 GB |
| Velikost úložiště: | 0, 04 GB |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Nokia |
| Velikost displeje zařízení: | 2" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 160 x 120 |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 160 x 120 |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



