Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6438409094971 |
| Barva: | Černá |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| Fotoaparát: | Ano |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1450 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Nejrychlejší datová síť: | 2G |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Operační systém: | Series 30+ |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ne |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 56 mm (Š), 136 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | LCD |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Nokia |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



