Nomad Sport Strap S/M řemínek pro Apple Watch 42/41/40/38 mm Lunar Gray
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Nomad Sport Strap S/M řemínek pro Apple Watch 42/41/40/38 mm Lunar Gray
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 856500019598 |
| Modelová řada: | Nomad Sport Strap |
| Materiál: | Fluoroelastomer |
| Barva: | Šedá |
| Max. obvod řemínku: | 170 mm |
| Min. obvod řemínku: | 125 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost řemínku: | 38/40/41 mm |
| Základní barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



