Nomad Titanium Band řemínek Apple Watch 49/46/45/44/42 mm přírodní titan
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Nomad Titanium Band řemínek Apple Watch 49/46/45/44/42 mm přírodní titan
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 856504014858 |
| Materiál: | Titan |
| Barva: | Přírodní titan |
| Max. obvod řemínku: | 225 mm |
| Min. obvod řemínku: | 130 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost řemínku: | 49/46/45/44/42mm |
| Základní barva: | Stříbrná |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



