Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6921815629511 |
| Modelová řada: | OnePlus Nord CES |
| Barva: | Černá |
| Android Enterprise Recommended: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Mediatek dimensity 8350 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ano |
| Hmotnost (g): | 199 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Jemnost displeje (PPI): | 387 PPI |
| Kapacita baterie: | 5200 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 60 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3, 35 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 80 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 60 sn./s |
| Maximální jas displeje: | 800 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Operační systém: | Android |
| OTG/USB host: | Ano |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 16 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 8 mm (H), 164 mm (V), 76 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 4 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.5 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | OnePlus |
| Velikost displeje zařízení: | 6,77" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2392 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 77" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2392 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



