Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6921815629092 |
| Modelová řada: | OnePlus Pad Lite |
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Čipová sada: | MediaTek G100 |
| Hmotnost (g): | 530 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 207 PPI |
| Kapacita baterie: | 9340 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 33 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Procesor: | MediaTek |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 5 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 255 mm (Š), 166 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | LCD |
| Typický jas displeje: | 500 nits |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a |
| Základní barva: | Modrá |
| Značka: | OnePlus |
| Velikost displeje zařízení: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



