Samsung 4K LED Smart TV UE75U8072F 75"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 267747
H0XG000L01 1000 1000
Barva: Černá
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: G
HDR (High Dynamic Range): Ano
Montáž na zeď: Ano
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 3x
Rozměr pro VESA držák: 400 x 300
Rozměry (V x Š x H): 280 mm (H), 1 668 mm (Š), 1 006 mm (V)
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Typ displeje: LED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 138 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Uhlopříčka v ": 75"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 189 cm
Rozlišení displeje zařízení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rovný: Ano
Počet USB-A: 1x
Základní hotelový mód: Ne
TV tuner: DVB-T2CS2
Prohnutý: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI): eARC
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 958 mm (V) x 1 668 mm (Š) x 77 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 138 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 60 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 75"
Rovný_indiv1: Ano
Počet USB-A_indiv1: 1x
Základní hotelový mód_indiv1: Ne
TV tuner_indiv1: DVB-T2CS2
Prohnutý_indiv1: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: eARC
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Spotify
Aplikace a služby_indiv2: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv3: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv4: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv5: Prima+
Aplikace a služby_indiv6: Netflix
Aplikace a služby_indiv7: Magio
Aplikace a služby_indiv8: Youtube
Aplikace a služby_indiv9: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv10: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv11: Kuki
Aplikace a služby_indiv12: HBO Max
Aplikace a služby_indiv13: Disney+
Aplikace a služby_indiv14: Deezer
Aplikace a služby_indiv15: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv16: Apple TV
Aplikace a služby_indiv17: Apple Music
Aplikace a služby_indiv18: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv19: OnePlay
Chytré funkce_indiv1: Webový prohlížeč
Chytré funkce_indiv2: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv3: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv4: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv5: HbbTV
Chytré funkce_indiv6: ECO mode
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 958 mm (V) x 1 668 mm (Š) x 77 mm (H)