Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektronika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806097067573 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Bluetooth, DLNA |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm, RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1 |
| Energetická třída: | G |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 2 kg, 29 |
| Montáž na zeď: | Ne |
| Operační systém: | Tizen |
| Počet HDMI: | 1x |
| Rozměr pro VESA držák: | 400 x 300 |
| Rozměry (V x Š x H): | 1 890 mm (Š), 1 133 mm (V), 326 mm (H) |
| Stav zboží: | Nový |
| Streamovací služby: | TIDAL |
| Typ displeje: | LED |
| Základní barva: | Černá |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Smart TV: | Ano |
| Uhlopříčka v cm: | 216 cm |
| Rovný: | Ne |
| Základní hotelový mód: | Ne |
| TV tuner: | eARC/ARC |
| Prohnutý: | Ne |
| Zpětný přenos zvuku (HDMI): | Ne |
| Aplikace a služby: | Skylink Live TV, SkyShowtime, Sledovani TV, Spotify, Xbox Game Pass, OnePlay, Youtube, Prima+, Netflix, Magio, Magenta TV, Lepší TV, Kuki, HBO Max, Disney+, Deezer, Apple TV, Apple Music, Amazon Prime |
| Chytré funkce: | Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč, HbbTV, ECO mode |
| Typická spotřeba (W): | 165 W |
| Uhlopříčka v ": | 85" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rok vydání televize: | 2025 |
| Rozměry bez podstavce (V x Š x H): | 1 084 mm (V) x 1 889 mm (Š) x 77 mm (H) |
| Obnovovací frekvence_indiv1: | 60 Hz |
| Smart TV_indiv1: | Ano |
| Uhlopříčka v cm_indiv1: | 216 cm |
| Rovný_indiv1: | Ne |
| Základní hotelový mód_indiv1: | Ne |
| TV tuner_indiv1: | eARC/ARC |
| Prohnutý_indiv1: | Ne |
| Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: | Ne |
| Aplikace a služby_indiv1: | Skylink Live TV |
| Aplikace a služby_indiv2: | SkyShowtime |
| Aplikace a služby_indiv3: | Sledovani TV |
| Aplikace a služby_indiv4: | Spotify |
| Aplikace a služby_indiv5: | Xbox Game Pass |
| Aplikace a služby_indiv6: | OnePlay |
| Aplikace a služby_indiv7: | Youtube |
| Aplikace a služby_indiv8: | Prima+ |
| Aplikace a služby_indiv9: | Netflix |
| Aplikace a služby_indiv10: | Magio |
| Aplikace a služby_indiv11: | Magenta TV |
| Aplikace a služby_indiv12: | Lepší TV |
| Aplikace a služby_indiv13: | Kuki |
| Aplikace a služby_indiv14: | HBO Max |
| Aplikace a služby_indiv15: | Disney+ |
| Aplikace a služby_indiv16: | Deezer |
| Aplikace a služby_indiv17: | Apple TV |
| Aplikace a služby_indiv18: | Apple Music |
| Aplikace a služby_indiv19: | Amazon Prime |
| Chytré funkce_indiv1: | Ovládání gesty |
| Chytré funkce_indiv2: | Ovládání hlasem |
| Chytré funkce_indiv3: | Přehrávání 360° videa |
| Chytré funkce_indiv4: | Webový prohlížeč |
| Chytré funkce_indiv5: | HbbTV |
| Chytré funkce_indiv6: | ECO mode |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 165 W |
| Uhlopříčka v "_indiv1: | 85" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rok vydání televize_indiv1: | 2025 |
| Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: | 1 084 mm (V) x 1 889 mm (Š) x 77 mm (H) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



