Samsung 4K Neo QLED smart TV QE75QN85F 75"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266148
854G000N01 1000 1000
EAN: 8806097051596
Barva: Titanová
Funkce: Herní režim
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 9 kg, 33
Rozměr pro VESA držák: 400x400
Rozměry (V x Š x H): 1 670 mm (Š), 332 mm (H), 1 013 mm (V)
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Stříbrná
Typická spotřeba (W): 166 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 75"
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 958 mm (V) x 1 670 mm (Š) x 47 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 166 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 75"
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: OnePlay
Aplikace a služby_indiv2: Apple Music
Aplikace a služby_indiv3: Apple TV
Aplikace a služby_indiv4: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv5: Deezer
Aplikace a služby_indiv6: Disney+
Aplikace a služby_indiv7: HBO Max
Aplikace a služby_indiv8: Kuki
Aplikace a služby_indiv9: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv10: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv11: Magio
Aplikace a služby_indiv12: Prima+
Aplikace a služby_indiv13: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv14: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv15: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv16: Spotify
Aplikace a služby_indiv17: Netflix
Aplikace a služby_indiv18: Youtube
Aplikace a služby_indiv19: Amazon Prime
Chytré funkce_indiv1: ECO mode
Chytré funkce_indiv2: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv3: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv4: Webový prohlížeč
Chytré funkce_indiv5: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv6: HbbTV
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 958 mm (V) x 1 670 mm (Š) x 47 mm (H)