Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806099028114 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy A57 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Exynos 1680 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| FM rádio: | Ne |
| Hmotnost (g): | 192 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Jemnost displeje (PPI): | 385 PPI |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Kodeky: | aptX, LDAC, AAC, SBC |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Materiál konstrukce: | Plast + Kov |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 60 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 9 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 45 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální jas displeje: | 1200 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| OTG/USB host: | Ano |
| Pásma 5G: | 2100 MHz 5G, 700 MHz 5G, 2500 MHz 5G, 3500 MHz 5G, 1800 MHz 5G, 850 MHz 5G, 2600 MHz 5G, 900 MHz 5G, 2300 MHz 5G, 3700 MHz 5G |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení makro objektivu: | 5 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 12 MPx |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 12 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 162 mm (V), 77 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Samsung Knox: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Hallův senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost makro objektivu: | f 2, 4 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | Super AMOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM/eSIM |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass Victus |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11y |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | Samsung |
| Velikost displeje zařízení: | 6,7" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2340 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 7" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2340 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



