Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806097855071 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy Tab A |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ne |
| Čipová sada: | MediaTek MT8775 |
| FM rádio: | Ne |
| Hmotnost (g): | 480 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 206 PPI |
| Kapacita baterie: | 7040 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 25 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ne |
| OTG/USB host: | Ano |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Procesor: | MediaTek |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 257 mm (V), 169 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Hallův senzor, Senzor přiblížení |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 2 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | TFT |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | Samsung |
| Velikost displeje zařízení: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



