Samsung Galaxy Tab Active5 Pro (5G) 6GB/128GB zelený Enterprise Edition
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro (5G) 6GB/128GB zelený Enterprise Edition
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806097103271 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy TAB Active |
| Barva: | Zelená |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| Dle užití: | Odolné, Dual SIM |
| Energetická třída: | E |
| FM rádio: | Ne |
| Hmotnost (g): | 683 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Jemnost displeje (PPI): | 224 PPI |
| Kapacita baterie: | 10100 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Materiál konstrukce: | Celoplastová |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 5 GHz |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Největší paměťová karta: | 2 000 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68, Nárazuvzdornost |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| OTG/USB host: | Ano |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi + Cellular síť |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 12 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 10 mm (H), 170 mm (Š), 243 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2 |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | eSIM |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac |
| Základní barva: | Zelená |
| Značka: | Samsung |
| Velikost displeje zařízení: | 10,1" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Wi-Fi síť: | Ne |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 10 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 1" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ne |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



