Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806097415527 |
| Modelová řada: | Galaxy Watch8 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Funkce: | Ovládání hudby, Budík, Fitness, Notifikace, Volání, Měření spánku, Měření stresu |
| Always-on Display: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass |
| Běžná výdrž (dnů): | 1, 5 dnů |
| Čipová sada: | Samsung Exynos W1000 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Funkce aplikace: | Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace |
| Hmotnost (g): | 5 g, 63 |
| Kapacita baterie: | 445 mAh |
| Materiál řemínku: | Eko kůže |
| Obsah balení: | Magnetický nabíjecí kabel |
| Odolnost: | Voděodolnost, IP68 |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozměry (V x Š x H): | 11 mm (H), 46 mm (V), 46 mm (Š) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr, Barometr, Měření EKG, Měření SpO2, Měření krevního tlaku, Hallův senzor |
| Stav zboží: | Nový |
| Tvar hodinek: | Kulaté |
| Typ displeje: | Super AMOLED |
| Typ skla displeje: | Safírové |
| Velikost hodinek: | 46 mm |
| Velikost RAM: | 2 GB |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a |
| Základní barva: | Černá |
| Velikost displeje zařízení: | 1,34" |
| Mikrofon: | Ano |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 438 x 438 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 1 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 34" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 438 x 438 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



