Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4894461994680 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Android Enterprise Recommended: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Mediatek Gelio P60 |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ne |
| Hmotnost (g): | 462 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 213 PPI |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 30 sn./s |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Obsah balení: | síťový adaptér, USB kabel |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ne |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Procesor: | MediaTek |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 259 mm (V), 164 mm (Š) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Senzor přiblížení |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | TCL |
| Velikost displeje zařízení: | 10,95" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2000 x 1200 |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 10 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 95" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2000 x 1200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



