Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6932204520111 |
| Modelová řada: | Vivo Y31 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Snapdragon 4 Gen 2 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Hmotnost (g): | 5 g, 210 |
| Jemnost displeje (PPI): | 393 PPI |
| Kapacita baterie: | 6500 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 120 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 44 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68 |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 32 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 77 mm (Š), 166 mm (V) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 45 |
| Typ displeje: | LCD |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Funtouch OS 15 |
| WiFi standard: | Wi-Fi 5 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Vivo |
| Velikost displeje zařízení: | 6,72" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2408 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 72" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2408 x 1080 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



