Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941948702097 |
| Barva: | Černá |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost (kg): | 9 kg, 6 |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 180 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Počet DisplayPortů: | 2x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Poměr stran: | 21:9 |
| Rozměr pro VESA držák: | 75 x 75 |
| Rozměry (V x Š x H): | 510 mm (V), 210 mm (H), 811 mm (Š) |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 31 W |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení: | 34" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 31 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 34" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



