Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6932554445126 |
| Modelová řada: | Xiaomi Redmi 15 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Qualcomm Snapdragon 685 4G |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Hmotnost (g): | 224 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Jemnost displeje (PPI): | 374 PPI |
| Kapacita baterie: | 7000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Materiál konstrukce: | Plast/kov |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 33 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Operační systém: | Android |
| OTG/USB host: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 171 mm (V), 82 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2 |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Xiaomi |
| Velikost displeje zařízení: | 6,9" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2340 x 1080 |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 9" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2340 x 1080 |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



