Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6932554425241 |
| Modelová řada: | Redmi A5 |
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Unisoc T7253 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Hmotnost (g): | 193 g |
| Kapacita baterie: | 5203 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 8 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 15 W |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 32 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 8 mm (H), 78 mm (Š), 172 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | Digitální kompas, Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 2 |
| Typ displeje: | LCD |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Základní barva: | Modrá |
| Značka: | Redmi |
| Velikost displeje zařízení: | 6,88" |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 88" |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



