Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6902176132353 |
| Modelová řada: | ZTE Blade A35e |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Octa Core |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 185 g |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 6 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 10 W |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Operační systém: | Android |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 164 mm (V), 76 mm (Š) |
| Senzory: | Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | ZTE |
| Velikost displeje zařízení: | 6,52" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1280 x 600 |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 52" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1280 x 600 |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



