Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6902176153822 |
| Modelová řada: | ZTE Nubia Air 5G |
| Barva: | Zlatá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Unisoc T8300 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 172 g |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 32 W |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68/IP69k |
| Operační systém: | Android |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení makro objektivu: | 2 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 20 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 164 mm (V), 6 mm (H), 77 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| WiFi standard: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Základní barva: | Zlatá |
| Značka: | ZTE |
| Velikost displeje zařízení: | 6,78" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2992 x 1224 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 78" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2992 x 1224 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



