Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5904238487051 |
| Modelová řada: | Garett Smartphone OneKid |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS |
| Čipová sada: | Unisoc UMS9117-L |
| Dotykový displej: | Ano |
| Hmotnost (g): | 75 g |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1 GHz |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Operační systém: | RTOS |
| Počet jader procesoru: | 1 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 12 mm (H), 100 mm (V), 60 mm (Š) |
| Senzory: | Krokoměr |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 0, 048 GB |
| Velikost úložiště: | 16 GB |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Garett |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 240 x 280 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 240 x 280 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



