Hodinky Just Cavalli model Animalier Dolcezza Snake JC1L364L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Animalier Dolcezza Snake JC1L364L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| EAN: | 4894626287800 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Zelená |
| Tvar pouzdra: | Hranaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Zelená |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



