Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Lirica JC1L357M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Lirica JC1L357M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| EAN: | 4894626287497 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Tvar pouzdra: | Asymetrické |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



