Hodinky Just Cavalli model Animalier JC1L335 Passione JC1L335M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Animalier JC1L335 Passione JC1L335M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.077 kg |
| EAN: | 4894626264733 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Béžová |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



