Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Mesmerizing JC1L304M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Mesmerizing JC1L304M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| EAN: | 4894626247651 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Červená |
| Tvar pouzdra: | Hranaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



